AB-I ZEN SPA

Cildinizi Yenileyin

Cildinizi Yenileyin
AB-I ZEN SPA BAKIM UYGULAMALARI

Özel mimarisi, farklı masaj terapileri ve organik ürünlerle yapılan cilt bakımları ile hem enerjinizi hem de cildinizi yenileyin. 4.500 m²’lik geniş bir alanda hizmet veren Ab-ı Zen Spa’da; geleneksel hamam ritüellerinin yanı sıra, profesyonel terapistler eşliğinde yapılan bakım ve masaj uygulamaları ile kendinizi iyi hissedin. Tatil boyunca huzur bulacağınız Ab-ı Zen Spa, tüm yılın yorgunluğunu ve stresini geride bırakacağınız keyifli bir deneyim için sizi bekliyor.

AB-I ZEN SPA

Sanal Tur

AB-I ZEN SPA

Bakım ve Uygulamaları

Masaj ve Holistik Ritüeller

Tüm yılın stresini ve yorgunluğunu geride bırakacağınız Ab-ı Zen Spa'da, doğal yağlar ile yapılan Sıcak Yağ Masajı, Geleneksel Thai Masajı, Bali Masajı, Aromaterapi Masajı ve Shiatsu Masajı seçenekleri ile enerjinizi tazeleyin; hem zihninizi, hem bedeninizi canlandırın. Ayrıca çocuk misafirlerimiz için özel çocuk masajı seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Yüz Bakımı

Dünyanın en çok tercih edilen markaları ile yapılan koruyucu bakımlardan, onarıcı lift-off maske uygulamaları ve temel bakımlara kadar birçok özel bakım uygulaması ile Ab-ı Zen Spa'da cildinizi şımartın.

Yaşlanmayı önleyici bakımlar, göz bakımları, dengeleyici cilt bakımları, 24 ayar altın yüz bakımı, havyar yüz bakımı ve vitamin yüz bakımı seçenekleri ile tatilde biraz da cildinize zaman ayırın…

Vücut Bakımı

Ab-ı Lal, Keyf-i Arz ve spa ritüelleri, sizi günlük hayatın stresinden uzaklaştıracak bakımlarımızdan yalnızca birkaçı... Hamam-ı Keyf ise, hamam tutkunlarının özel VIP hamamımızda mutlaka yaşaması gereken bir deneyim…

Spa ve Hamam Ritüelleri

Ab-ı Lal, Keyf-i Arz ve spa ritüelleri, sizi günlük hayatın stresinden uzaklaştıracak bakımlarımızdan yalnızca birkaçı... Hamam-ı Keyf ise, hamam tutkunlarının özel VIP hamamımızda mutlaka denenmesi gereken bir deneyim olarak sizi bekliyor.

Salon Bakımı

Tatil süresince zarafetinden ve güzelliğinden ödün vermeyen misafirlerimiz için birçok bakım seçeneği sunan Ela Quality Resort Belek’te, cildinizi ve güzelliğinizi koruyun.

AB-I ZEN SPA

WELLNESS

Daha Sağlıklı Hissetmek İçin

Daha sağlıklı olmak, daha iyi görünmek, bedensel ve ruhsal bütünlüğü sağlamak için “iyi yaşamaya” adanmış bir dünya ile tanışın.

Fitness, SPA, masaj, duş, doğru beslenme, cilt bakım, vücut bakımı, hamam, sauna, yüzme, yürüyüş gibi uygulamaların yanı sıra konsültasyon, beslenme danışmanlığı, kişisel egzersiz imkanlarıyla Ab-ı Zen Spa’da yaşam kalitenizi ve enerjinizi yükseltecek eşsiz keyifler sizi bekliyor.