Kurumsal - Ela Resort

Ela Quality Resort Belek

Ela Quality Resort Belek
Kurumsal - Ela Resort

Antalya Belek’in muhteşem doğasında, Akdeniz’in büyülü mavisiyle iç içe, size özel ayrıcalıklarla dolu bir tatil cenneti; Ela Quality Resort Belek...

Uluslararası golf turizminin cazibe merkezi Belek’te, 15 golf sahası arasında yer alan Ela Resort; denize sıfır konumu, 270 m kumsalı, 1100 m²lik iskelesi, 110.000 m² yeşil alanı ile mavinin ve yeşilin en güzel tonlarını sizlerle buluşturuyor.

 

Kurumsal

Hakkımızda

Eşsiz Bir Hikaye

Dünyaca ünlü tasarımcıların özel olarak dekore ettiği yaşam alanları, deniz ve doğa manzaralı villalar, süitler... Ela Resort’ta size ve ailenize lüksü ve konforu yaşatacak her şey en ince detayına kadar düşünüldü.

Muhteşem spor ve eğlence aktiviteleriyle her günü dolu dolu geçireceğiniz Ela Resort’ta, en değerli varlığınız çocuklarınız sadece onlara özel bir dünya Everland Q’da rüyalarındaki tatili yaşıyor.

Denizin, güneşin ve doğanın eşsiz hisleri, yüksek konfor, kusursuz bir lüks ve mükemmel servis anlayışıyla size özel anılarla dolu unutulmaz tatili Ela Resort’te yaşayın.

Değerlerimiz

Denizin, güneşin ve doğanın eşsiz hisleri, yüksek konfor, kusursuz bir lüks ve mükemmel servis anlayışı...

Size özel anılarla unutulmaz tatili Ela Quality Resort Belek’te yaşayın.

Kalite & Çevre

Ela Quality Resort Belek olarak hem geleneksel ve aktif bir çevre koruma çalışması hem de insana önem veren çalışmalarda bulunmaktayız...

Misyon ve Vizyon

Vizyon

Ülkemizin turizm destinasyonu imajını destekleyerek, yükselen değerleri arasında bulunan turizmin gelişmesine katkıda bulunmak ve ELA Quality Resort markası ile yurtdışında ve iç pazarda sınıfının önde gelen tesislerinden biri olmak.

Misyon

Her zaman ön planda tuttuğumuz hizmet anlayışımızla misafirlerimize kendilerini özel hissedecekleri ve unutulmaz anılar biriktirecekleri tatiller yaşatarak benzersiz bir deneyim elde etmelerini sağlamak.

Kurumsal
Ödüller
2021 Traveller’s Choice Ödülü
 Ela Quality Resort Belek, Tripadvisor Traveller’s Choice ödülüne layık görüldü.
Hotels.com Guests Rated 2020 Ödülü - Ela Resort
HOTELS.COM GUESTS RATED 2020 - ALL INCLUSIVE
Tripadvisor Travellers’ Choice 2020 Ödülü - Ela Resort
Tripadvisor'un yapmış olduğu Travellers’ Choice 2020 Ödülünü Ela Quality Resort almaya hak kazanarak ödülleri arasına yeni bir ödül eklemiştir.
Bookıng Revıew Awards 2020 - Ela Resort
Ela Quality Resort Belek , dünyanın en prestijli seyahat sitesi booking.com'un konuk değerlendirmeleri sonucu "Çocuk Konsepti" ödülüne layık görüldü. Tüm misafirlerimize vermiş oldukları destek için teşekkür ederiz.
Qualıty Management Awards 2019 - Ela Resort
Ela Quality Resort Belek, Quality Management Awards 2019'da, "Türkiye’nin En İyi Aile Oteli (Kundu-Belek Bölgesi)" dalında 1. olarak seçilmiştir. Bu başarıda katkısı olan herkese teşekkür ederiz.
Hotels.com Guests Rated 2019 - Ela Resort
HOTELS.COM GUESTS RATED 2019 - ALL INCLUSIVE
Tripadvisor Mükemmellik Sertifikası 2018 - Ela Resort
2018 Tripadvisor Mükemmellik Sertifakası
Quality Management Awards 2018 - Ela Resort
Ela Quality Resort Belek, Quality Management Awards 2018'de, "Türkiye’nin En İyi Yönetilen Çocuk Etkinlik Oteli" dalında 1. olarak seçilmiştir. Bu başarıda katkısı olan herkese teşekkür ederiz.
Booking.com 2018 - Ela Resort
Ela Quality Resort Belek , dünyanın en prestijli seyahat sitesi booking.com'un konuk değerlendirmeleri sonucu "Çocuk Konsepti" ödülüne layık görüldü. Tüm misafirlerimize vermiş oldukları destek için teşekkür ederiz.
Coral Travel Starway 2018 Child Hotel - Ela Resort
Ela Quality Resort Belek, Coral Travel tarafından ‘Starway World Best Hotels Child-Friendly’ listesinde ilk 25’de yerini aldı. Bu başarıda katkısı olan herkese teşekkür ederiz.