Fırsatlar Detay

La Sofa Bistro & Grill

LA SOFA WEB KAPAK.jpg

Tropik bir iklimi yaşatan, yüksek saman çatısı ve sizi kucaklayan doğal atmosferi ile La Sofa Bistro & Grill, tatilinizin en keyifli anlarına eşlik ediyor. En ince detayına kadar konforunuz için tasarlanan bu mekan, saatlere göre değişiklik gösteren iddialı üç farklı menü ile enfes lezzetlerin yanı sıra size harika kokteyller ve tadına doyulmaz içecekler sunuyor.

Gündüz saatlerinde sağlıklı kahvaltı seçenekleri ve serpme Türk Kahvaltısı sunarken, öğle saatlerinde tadı damağınızda kalacak, usta ellerden çıkma, imza bir yaprak döner, soğuk ayran aşı, çıtır lahmacun ve parmak ısırtan burgerler gibi lezzetler sunuyor. Akşamüzeri ise La Sofa, dalgaların sesine eşlik eden canlı müzik size eşsiz bir keyif sunuyor.

La Sofa Bistro & Grill’de akşam 19.00’dan itibaren Güney Amerika lezzetlerinin baş döndürücü davetkar kokusu sizi çağırıyor. Ateşten tabağınıza gelen Meksika’nın ünlü et yemeği Fajita, Kolombiya, Peru, Bolivya, Ekvator, Şili ve Uruguay mutfaklarından imza lezzetler, siz misafirlerini bir lezzet şölenine davet ediyor.

Gece geç saatlere kadar hizmet veren barımızda, usta mixolojistlerin elinden çıkan kokteyllerle taçlanacak geceleriniz için La Sofa’da buluşalım.