Fırsatlar Detay

Galata Beach Club & Tavern

GALATA WEB KAPAK.jpg

Galata Beach Club & Tavern’da 1 mekân 3 farklı atmosfer.

Denizin yanı başında harika bir gün ve keyifli molalar yaşamanız için eğlence ile lezzeti buluşturan Galata Beach Club & Tavern, misafirlerine aynı mekânda üç farklı atmosferi deneyimle imkânı sunuyor.

Akdeniz’in samimi, ferah ve doğal ambiyansında, özenle tasarlanan, mavinin farklı dokunuşlarıyla renklenen, keyif veren mekan, Galata Beach Club & Tavern’da sizi sarmalıyor. Doğal malzemeler ve dingin renklerle buluşan konforlu oturma ve yemek grupları misafirleri adeta kucaklıyor.

Galata Beach Club, saat 12.00’den itibaren zengin menüsü ile misafirlerini ağırlamaya başlıyor.

12.00-16.00 saatleri arasında, deniz mahsullü makarnadan lezzetli pizzalara, enfes bonfileden avokadolu taze salatalara ve efsane San Sebastian Cheesecake’e kadar her damak zevkine uygun zengin bir menü sunuyor.

Galata Beach Clubda saat 16.00’dan sonra müziğin ritmi değişmeye ve yükselmeye başlıyor. Dalga seslerine eşlik eden DJ setleri plaj keyfini bir parti havasına dönüştürüyor.

Kadehler kalkıyor, dans edenler plajı geceye taşımaya başlıyor ve Cote d’Azur’dan ya da Yunan adalarından tanıdığınız plaj partileri güneş batarken burada yaşanıyor.

Aksam saat 19.30 ‘dan sonra ise Galata Beach Tavern’da lokal tatlara eşlik eden benzersiz deniz mahsulü lezzetler ve imza mezeler misafirlerini bekliyor. Sızma zeytinyağı içinde servis edilen ahtapot carpaccio, karides tempura, çıtır kızarmış kalamar, susamlı kızarmış Saganaki peyniriyle başlayan lezzet şöleni, tercihinize göre enfes balık, et ya da devam sıcaklarla sürüp gidiyor.

Koyulaşan sohbetinize ve keyifli akşam yemeğinize canlı performanslarıyla usta müzisyenler buzuki ve taverna müzikleriyle eşlik ediyor.