Çocuklara Özel, Eğlence Dolu Bir Dünya!

Rengarenk Bir Dünya

Rengarenk Bir Dünya
Çocuklara Özel, Eğlence Dolu Bir Dünya!

Onları bekleyen ayrıcalıklar, bunlarla sınırlı değil! Göz yakmayan özel şampuanları, bornozları ve terlikleri de, kendilerini evlerinde hissetmeleri için önceden hazırlanmıştır!

Çocuk Dünyası

Everland Q Farkı

Eşsiz Ayrıcalıklar

Onları bekleyen ayrıcalıklar, bunlarla sınırlı değil! Göz yakmayan özel şampuanları, bornozları ve terlikleri de, kendilerini evlerinde hissetmeleri için önceden hazırlanmıştır!

Güvenlik

Everland Q Çocuk Kulübü’nde çocuklarınız, çocuk eğitmenleri ve çocuk animatörlerinden oluşan uzman ekibimize emanet.

 

Everland Q City

Çocuklar hayal güçlerini geliştiren yepyeni deneyimler, yaratıcılıklarını keşfedecekleri oyun ve eğlence dolu bir dünyada buluşuyor.

Everland Q City’de Kızıldereli Günü, Korsanlar Define Avında, Havaii Günü, Türk Günü, Çin Günü,  Uçurtma Festivali, Baloncuk aktivitesi gibi birbirinden yaratıcı etkinlikler onları bekliyor!

Burada çocuklar için yaratıcı etkinlikler, birbirinden neşeli anlar ve benzersiz bir doğa sunuluyor…

Everland Q City

Sanal Tur

Q CITY

EDUTAINMENT

Q CITY

Akdeniz’in ilk çocuk şehri olan Q CITY, tüm dünyada yükselen trend olan EDUTAINMENT (Education & Entertainment), yani “Eğlence ve Öğrence” konseptiyle tasarlandı.

Q CITY’nin mimarisi gerçek dünyanın küçültülmüş hali olan meslek ünitelerinden oluşmakta: Hastane, İtfaiye İstasyonu, Diş Kliniği ve Moda Tasarım Atöyesi. Ayrıca bu birimlere Banka, Dondurma Fabrikası ve Uzay merkezi de eklendi.

Eğlence Odaları

Everland Q City Aktivite Odası

Masa oyunları, kutu oyunları ve el işi aktiviteleriyle çocuklarınız harika vakit geçirecek; tatiliniz tüm aileniz için keyfe dönüşecek.

Aktiviteler & Etkinlikler
Uçurtma Festivali

Her yıl ulusal bayramlarda düzenlediğimiz Geleneksel Uçurtma Festivali ile gökyüzünü rengarenk uçurtmalarla süslüyor, bayramın coşkusunu 7’den 70’e muhteşem bir keyifle yaşıyoruz.

Baloncuk Aktivitesi

Çocukların çok sevdiği baloncuklarla dolu bu eğlenceli aktivitede, yemyeşil çimler üzerinde harika bir yaz günü yaşıyoruz.

Geri Dönüşüm Aktivitesi

Eğitici ve çok eğlenceli geri dönüşüm aktivitesinde, çocuklar yaratıcılıklarını geliştirerek keyifli vakit geçiriyor.

Define Avı

Özel dekoru ve parkuruyla Türkiye’de ilk defa düzenlenen Define Avı oyunu, her iki haftada bir çocukları bekliyor.

Çocuk Festivali

Şişme oyunlar, sihirbaz gösterisi, tahta bacak, palyaçolar ve çok daha fazlası... Özel oyun ve aktivitelerle dolu muhteşem bir festivalde Everland Q bahçesinde buluşalım.

Doğum Günü Partileri

Balonlar, konfetiler, pastalar, müzik, dans ve eğlence... Everland Q, çocuklarınızın en güzel, en mutlu günlerinde onlara muhteşem bir eğlence, unutulmaz bir doğum günü partisi hazırlıyor.