Çocuklara Özel, Eğlence Dolu Bir Dünya!

Rengarenk Bir Dünya

Rengarenk Bir Dünya
Çocuklara Özel, Eğlence Dolu Bir Dünya!

Onları bekleyen ayrıcalıklar, bunlarla sınırlı değil! Göz yakmayan özel şampuanları, bornozları ve terlikleri de, kendilerini evlerinde hissetmeleri için önceden hazırlanmıştır!

Çocuk Dünyası

Everland Q Farkı

Eşsiz Ayrıcalıklar

Onları bekleyen ayrıcalıklar, bunlarla sınırlı değil! Göz yakmayan özel şampuanları, bornozları ve terlikleri de, kendilerini evlerinde hissetmeleri için önceden hazırlanmıştır!

Güvenlik

14 saat ücretsiz hizmet veren tek çocuk kulübü olan Everland Q Çocuk Kulübü’nde çocuklarınız, çocuk eğitmenleri ve çocuk animatörlerinden oluşan uzman ekibimize emanet.

 

Çocuk Restoranı

Çocukların ölçülerine uygun tasarlanmış masa ve iskemleler; onlara özel öğle ve akşam yemeği büfesi, dondurma, pasta, kek ve meyve saatleri... En değerli varlığınız olan çocuklarınıza sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizden sadece biri olan Çocuk Restoranı, onlara özel bir mekânda onlara özel sağlıklı bir yemek keyfi için tasarlandı.

 

Çocuk Resepsiyon

Küçük misafirlerimiz, kendileri için özel olarak tasarlanan Everland Q Çocuk Resepsiyonu’nda karşılanır, kendilerinin kayıtları bu resepsiyondan özel olarak yapılır, ve bu noktadan sonra Everland Q Ayımızın ayak izlerini takip ederek Everland Q Çocuk Kulübü’ne ulaşırlar!

Everland Q City

Sanal Tur

Q CITY

EDUTAINMENT

Q CITY

Akdeniz’in ilk çocuk şehri olan Q CITY, tüm dünyada yükselen trend olan EDUTAINMENT (Education & Entertainment), yani “Eğlence ve Öğrence” konseptiyle tasarlandı.

Q CITY’nin mimarisi gerçek dünyanın küçültülmüş hali olan meslek ünitelerinden oluşmakta: Hastane, İtfaiye İstasyonu, Diş Kliniği ve Moda Tasarım Atöyesi. Ayrıca bu birimlere Banka, Dondurma Fabrikası ve Uzay merkezi de eklendi.

EDUTAINMENT

Q CITY check-in noktasından pasaportlarını alan küçük misafirlerimiz, Q CITY vatandaşı olarak tamamen kendileri için tasarlanmış bu iş kollarında eğitmenleri gözetiminde çalışarak Q PARA kazanıyorlar ve harcayabiliyorlar. Her bölümde ayrı bir hikaye deneyimleyerek, o bölümün ve mesleğin özel kıyafetlerini giyip, hikayenin içinde aktif olarak rol alıyorlar. Böylece hem öğreniyor hem de eğleniyorlar.

Eğlence Odaları

Everland Q City Aktivite Odası

Masa oyunları, kutu oyunları ve el işi aktiviteleriyle çocuklarınız harika vakit geçirecek; tatiliniz tüm aileniz için keyfe dönüşecek.

Aktiviteler & Etkinlikler
Uçurtma Festivali

Her yıl ulusal bayramlarda düzenlediğimiz Geleneksel Uçurtma Festivali ile gökyüzünü rengarenk uçurtmalarla süslüyor, bayramın coşkusunu 7’den 70’e muhteşem bir keyifle yaşıyoruz.

Baloncuk Aktivitesi

Çocukların çok sevdiği baloncuklarla dolu bu eğlenceli aktivitede, yemyeşil çimler üzerinde harika bir yaz günü yaşıyoruz.

Geri Dönüşüm Aktivitesi

Eğitici ve çok eğlenceli geri dönüşüm aktivitesinde, çocuklar yaratıcılıklarını geliştirerek keyifli vakit geçiriyor.

Define Avı

Özel dekoru ve parkuruyla Türkiye’de ilk defa düzenlenen Define Avı oyunu, her iki haftada bir çocukları bekliyor.

İnteraktif Sahne Şovları

Koreograflar tarafından hazırlanan özel kostümlü gösteriler, çocuk defileleri ve müzikaller ile muhteşem bir şov sahnelemek için tüm yaş gruplarından çocukları Everland Q Çocuk Kulübü’ne bekliyoruz!

Çocuk Festivali

Şişme oyunlar, sihirbaz gösterisi, tahta bacak, palyaçolar ve çok daha fazlası... Özel oyun ve aktivitelerle dolu muhteşem bir festivalde Everland Q bahçesinde buluşalım.

Doğum Günü Partileri

Balonlar, konfetiler, pastalar, müzik, dans ve eğlence... Everland Q, çocuklarınızın en güzel, en mutlu günlerinde onlara muhteşem bir eğlence, unutulmaz bir doğum günü partisi hazırlıyor.